Aura Görmek Kolay Mıdır ?

0 8.154

Aura Görmek kolay mıdır ? Nasıl Görebilirim ?

Aura görmek o kadar kolay olmasada üzerinde çalışıldıktan sonra görülebilir. Aura Katmanları eterik beden, duygusal beden, zihinsel beden ve ruhsal beden olarak dörde ayrılırlar.

Eterik Beden;
Duygusal Beden;

Zihinsel Beden; 
Ruhsal Beden;

İnsanın eterik beden aurasını görebilmesi mümkündür. Şekil ve boyut olarak fiziksel bedene benzemektedir. Sağlıklı bir insanda ortalama  15-20 cm arasında genişliğindedir.

Yarı karanlık bir odada rahat bir pozisyon alarak ellerini birbirine 30-45 sn. Sürttükten sonra el ayalarını birbirine bakacak şekilde mesafeli şekilde tutmamalılar. Mesafe değişmeyecek şekilde ileri geri yaparak dikkatli şekilde bakılır. Dumanımsı bir görüntü gözükmeye başlar. Bu auranızdır ve sürekli yapılırsa daha detaylı görmeye başlarsınız.

Başka kişilerin aurasına görmek istersek eğer 1-2 m. mesafeden odaklanarak uzun süre bakmak yeteri olacaktır. İlk zamanlarda görme konusunda sıkıntı yaşansa da zamanala daha iyi görülecektir. Bu şekilde insanların o andaki ruh hali analiz ederek hayatımızı kolaylaştırabiliriz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.