Boğa Burcunda Süper Dolunay!

0 4.893
Boğa Burcundaki Süper Dolunay’ın Etkileri

14.11.2016 tarihinde Boğa burcunda bir dolunay meydana geldi. Bu dolunay dünyaya çok yakın gerçekleşeceği için etkisi de yüksek olacak. Etkisini önümüzdeki 10 günlük süreçte yoğun olarak hissedeceğiz ve hızlı değişimlere açık olacağız. Dolunayların etkisi önceden de hissedilir o yüzden haftasonu yaşadığınız olaylar ve gelişmeler dolunay sürecinde gelişecek olayların başlangıcı olabilir.

Hızlı gelişmeler, bitişler, değişimler ve ortaya çıkışlar bu dolunayın etkileri arasında olacak. Hiç beklemediğiniz haberler alabilir ve süprizlerle karşılaşabilirsiniz. Yine önünüze hızla gelecek fırsatlar ve yeni başlangıçlarda bu dönemde söz konusu olabilir.

Duygularımız bu dönemde yoğun olacaktır. Ani ve hızlı kararlar almaktan kaçınmak en uygunu olacaktır. Bu dolunayda yaralı olduğunuz alanlarla ilgili gelişmeler meydana gelebilir. Biraz daha ölçüp biçerek hareket etmek elinizi kolaylaştırabilir. Vazgeçmek, bırakmak ve yolumuza devam etmek gibi kararlar bu dolunay ve sonrasındaki süreçte söz konusu olacak. Yeni ve güzel başlangıçlar sizi bekliyor olabilir. Uzun zamandır üzerinde çalıştığınız projeler varsa yine bu dönemde bu projeleri tamamlayabilir, gerekli yerlere sunabilir ve projelerinize beklediğinizin üstünde ilgi görebilir ve güzel sonuçlar elde edebilirsiniz.

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Teşekkürlerimizle…

Güliz Kina

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.