Şubat Tutulması’nın Burçlara Etkileri

0 13.666

Merhabalar,

Şubat Tutulması bizleri nasıl etkiliyor?

Şubat Tutulması’nin her bir burç üzerinde etkilerini kısaca sizlerle paylaşıyoruz. Kimimiz kariyer, kimimiz parasal kimimiz de çevresel faktörlerden etkiliyoruz. Sizinki hangisi?

Sevgili KOÇ, 

Aslan burcunda meydana gelen ay tutulması direk olarak aşk alanınızı etkileyecek. Daha önce aşk ile ilgili problemler yaşadıysan bir takım çözülmeler bu dönemde meydana gelebilir. Yeni bir aşkın ortaya çıkışı ve evliler için yeni çocuk ya da çocuklarla ilgilenme durumu gündemde olacak.

Sevgili BOĞA

Aslan burcunda meydana gelen ay tutulması direk aile konularınızı etkileyecek. Ev konularında taşınma ya da değişimler meydana gelebilir. Babanızla ilgili konular gündemde olabilir.

Sevgili İKİZLER

Aslan burcunda meydana gelen ay tutulması direk akraba ve kardeş konularınızı etkileyebilir. Özelikle akrabalarınızda yaşanacak bazı durumlar konusunda onlara destek vermeniz olası. Eğitim konularına yönelebilirsiniz.

Sevgili YENGEÇ

Aslan burcunda meydana gelen ay tutulması direk maddi durumlarınızı etkileyebilir. Harcamalarınıza dikkat etmenizi öneririz. İş arıyorsanız sizin için hobi olacak konulara eğilerek geçim konusunda kendinize etki sağlayabilirsiniz. İşte terfi ve değişilikler söz konusu.

Sevgili ASLAN

Aslan burcunda meydana gelen ay tutulması sizi çok etkileyecek. Hayatınızda çok köklü değişimler söz konusu olabilir. Yaşamdan beklentiniz ve neler yapacağınız konuları gündeminizde. Yeni bir aşk, iş, ev vs. gibi konuların önünüze gelmesi olası. Sağlığa dikkat.

Sevgili BAŞAK

Aslan burcunda meydana gelen ay tutulması direk duygusal olduğunuz konularda sizi etkileyebilir. Sizi duygusal olarak etkileyen konuların gündeme gelmesi ve yüzleşmeniz gerçekleşebilir. Çok yoruyorsanız kendinizi dur deyip biraz dinlenme zamanı. Kötü alışkanlıkları bırakmak için harika bir dönem.

Sevgili TERAZİ

Aslan burcunda meydana gelen ay tutulması direk çevrenizi etkileyebilir. Etrafınızda bir çok değişim meydana gelerek sizi doğrudan ya da dolaylı içine alabilir. İnsanlara yardım etmek gündem konularınızdan biri. Bu dönem gereksiz insanları hayattan çıkarmak için çok iyi bir dönem tereddüt etmeyin.

Sevgili AKREP

Aslan burcunda meydana gelen ay tutulması direk iş alanınızı etkileyebilir. Bitişler ve başlangıçlarla karşılaşabilirsiniz. Unutmayın ki bitişler sizi daha iyi ve daha hayırlı bir işe terfi ve benzeri durumlarda doğru yerde olduğunuzu ve git gide dahada güzelliklerin sizi beklediğinin habercisi olacak.  

Sevgili YAY

Aslan burcunda meydana gelen ay tutulması direk olarak eğitim ve yurt dışı ile ilgili durumlarınızı etkiliyor. Eğer bahsettiğimiz konulardan bir çekingeniz varsa adım atmak için en uygun zaman şimdidir ve ağustos ayında da meyvelerini toparlayabilirsiniz. Macera sizi bekliyor.

Sevgili OĞLAK

Aslan burcunda meydana gelen ay tutulması direk parasal konunuzu etkileyebilir. Beklenmedik yerlerden size şahane süprizler gerçekleşebilir. İş kurma ya da bir projeyi gerçekleştirmek için harika bir dönem. Riski sevmezsiniz ama bu sefer bir deneyin deriz.

Sevgili KOVA

Aslan burcunda meydana gelen ay tutulması direk ilişkileriniz etkileyebilir. Oldukça hareketli ve değişikliklerin olacağı bir döneme giriyorsunuz. Evlilik, ayrılma, ilişkide bir adım öne gitme vs. gibi durumlar söz konusu. Planladığınız konuların ağustos ayında nasıl geliştiğini görüyor olacaksınız.

Sevgili BALIK

Aslan burcunda meydana gelen ay tutulması direk özellikle kariyer alanınızı etkileyebilir. Eğer ki bir terfi veya yenilik ekliyorsanız tüm yeteneklerimizi göstermenin tam zamanı. Sağlığınız konusunda bağırsaklar ve ayaklara dikkat. Yeni bir evcil hayvan sizi bekliyor olabilir.

Daha Fazla bilgi için Güliz Kına Astroloji

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.