26 Şubat Haftası Astrolojik Yorum

0 2.709

Düşüncelerimizin karışık olacağı ve netleşmekte zorlanacağımız bir haftadayız. “26 Şubat Haftası Astrolojik Yorum’una” gelince Bu hafta Başak burcunda bir dolunay yaşayacağız ve bu dolunay bizi maddiyat ile maneviyat arasında bir yerlerde bırakacak, düşüncelerimiz karışık olacak, takıldığımız konular, hatta takıntılı olduğumuz düşünceler gündemimizde olacak. Dolunayın etkilerini ayrıca yazıyor olacağım, şimdi hafta geneline bir bakalım.

Günlerin Yorumları
Pazartesi gününe daha duygusal ve yavaş başlıyoruz. Sevdiklerimiz, geçmişimiz, küçüklüğümüz hep aklımızda olacak. Gün geneli gayet güzel etkiler içeriyor olacak, işlerimizde özellikle empati yeteneğimizi kullanarak güzel gelişmeler elde edebiliriz. Bugün dikkat etmemiz gereken bir şey otorite figürleri ile karşı karşıya gelmek olacak. Uyumlu olmakta fayda görüyorum bugün, zıtlaşmaktan kaçının.
Salı ve Çarşamba günlerinde Ay Aslan burcunda ilerliyor olacak, aktif, dinamik ve hareketli günlerde olacağız. Bir şeyler yapmak, sonuç almak ve önemli işlerimizi halletmek için iyi günlerdeyiz. Ön planda olmak, kendimizi göstermek ve yaptığımız işleri sunmak için iyi etkiler olacak. Salı günü biraz daha temkinli olmak gerekirken Çarşamba günü son derece kadersel gelişmelere açık etkiler var.Karşımıza çıkan kişiler ve bize söylenen sözler uzun vadede hayatımızda önemli etkiler yapabilir.
Perşembe ve Cuma günlerinde Ay Başak burcunda ilerleyecek, Perşembe gecesi bir dolunay gerçekleşecek o yüzden bu iki günde biraz aklımız karışık, gergin ve huzursuz olabiliriz. Takıntılı olduğumuz konular, endişelerimiz ve bizi huzursuz eden düşünceler aklımızda olabilir. Bugünlerde düşüncelerimizi kontrol etmemiz zor olabilir, o yüzden kendimizi zorlamadan belki başka işlere odaklanarak kafamızı netleştirebiliriz.
Hafta sonuna geldiğimizde Ay Terazi burcunda ilerliyor olacak, enerjimiz yükselecek, iletişimimiz artacak ve son derece sosyal olacağız. Arkadaşlarla buluşmalar, geziler, her tür keyif ve ikili ilişkiler konuları gündemde olacak. Güzellik ve bakım konularına da vakit ayırmak için iyi bir hafta sonu olacak. Keyifli bir hafta dilerim…

Astrolog Güliz Kına

DANIŞMANLIK İÇİN TIKLAYIN

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.