28 Ocak – 4 Şubat 2018 Haftanın Astroloji Yorumu

0 3.541

Haftanın Astroloji Yorumu

Bu hafta astrolojik açıdan bizi neler bekliyor bir bakalım!

Ocak ayının son haftası aslında hepimiz açısından önemli bir hafta olacak, çünkü 31 Ocak Çarşamba günü Aslan burcunda yaşanacak ay tutulması ile hayatlarımız hareketlenecek. Bu tutulmaya gelmeden önce haftanın günlerine bir bakalım.

Pazartesi ve Salı günleri ay Yengeç burcunda ilerleyecek ve daha duygusal zamanlarda olacağız. Eskiler, çocukluğumuz, geçmişimiz aklımızda olacak, eski arkadaşları aramak ve hatırlarını sormak için güzel günlerdeyiz. Yine aile toplantıları, sevdiklerinizle bir sofra başında bir araya gelmekte size harika gelecek. Pazartesi günü biraz zorlu enerjiler devrede olacak, kendimizi ve duygularımızı ifade etmekte zorlanma yaşayabiliriz, engellenmeler ve gecikmelerde gün içinde yaşanabilir. Salı günü daha iyi enerjiler devrede olacak fakat yine iletişimde zorlanmalar ve kendimizi ifade etmekte sıkıntılar yaşanabilir.

Çarşamba günü Ay Aslan burcunda ilerleyecek ve bir ay tutulması yaşayacağız. Tutulmalar bizlerin hayatına hızlı değişimler olarak yansır ve hayatımızda sonlanması gereken şeyleri tetikler ve hızlandırır. Bu ay tutulması yine hayatımızda duygusal konuları devreye sokacak, güçlü olmak güçlü durmakla güçlü durayım derken duygularımızı çok içimize atmak ve bu yüzden yaşadığımız konular devrede olabilir. Bu tutulmada son derece kadersel etkilerde devrede olacak o yüzden aldığınız haberlere, size söylenenlere, karşınıza çıkan kişilere çok dikkat edin önemli mesajlar içerecek. İçinizdeki gücü ortaya çıkarmanız için son derece ideal zamanlardayız, takip eden süreçte bazı bitişler yaşanabilir ama yaşananlar sizi daha güçlü kılacak emin olun.

Perşembe günü de tutulmanın etkisi yoğun olarak devam ediyor olacak, duygusal olarak biraz gergin ve hassas olabiliriz bugün. Özellikle ikili ilişkiler ve aşk ilişkilerinde dikkatli olmak gereken bir gün, tartışmalara girmekten ve sevdiğiniz kişi ile önemli konuşmaları yapmaktan bugün uzak durmanız iyi olabilir.

Cuma ve Cumartesi günü Ay Başak burcunda ilerleyecek ve biz bir şeyleri düzene koymaya çalışıyor olacağız. Bugünlerde hesap kitap yapmak, evimizde ya da işimizde bazı şeyleri düzene sokmak söz konusu olacak. Kullanmadığımız eşyaları evimizden uzaklaştırmak ve evin bolluk enerjisini arttırmak için harika günlerde olacağız. Temizlik, düzenleme, bir şeyler tedarik etmek için uygun günler.  

Pazar günü ise Ay Terazi burcunda ilerleyecek ve son derece sosyal ve güzel bir günde olacağız. Haftanın yorgunluğunu atmak, kendimize bakım yapmak ve arkadaşlarımız ile buluşmak için harika bir gün.. Denge, uyum ve huzur içinde bir gün bizi bekliyor olacak, Güzel bir hafta olması dileği ile…

Güliz Kına

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.