5-11 Şubat 2018 Astrolojik Yorum

0 4.792

İyi haftalar, geçen hafta Aslan burcunda bir ay tutulması yaşadık bu tutulmanın etkisi ile özellikle duygusal dünyamız sarsıldı ve bu haftada bu etkiler devam ediyor olacak. Bazı kapanışlar yaşayacağımız bırakmak istediğimiz şeyleri bırakıp yepyeni başlangıçlara hazırlık yapacağımız bir haftadayız.

Haftaya güzel bir başlangıç başlıyoruz, Ay Terazi burcunda ilerliyor olacak ve gün genelinde güzel etkiler hakim olacak. Gün genelinde denge ve uyum arayışında olacağız ama bu dengeyi tutturmak biraz zor olabilecek çünkü program değişikliklerine ve bazı sürpriz gelişmelere açık etkiler var. Sosyalleşme, adalet ile ilgili konular, arkadaş buluşmaları ve alışveriş günün gündeminde yer alacak. İkili ilişkiler ve her türlü iletişimde dengeyi bulmak için de güzel bir gün olacak.

Salı günü ise modumuz tamamen değişiyor olacak Ay Akrep burcuna geçecek, sezgilerimiz yükselecek ve evrenle iletişimimiz artacak. Bugün bazı şeyleri önceden hissedebilir ve gün genelinde yapacağınız işlerde hislerinizle ilerleyecek iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. Aklınızda olan bir konu ile ilgili araştırmalar yapmak için ideal bir gün.

Çarşamba günü de Ay Akrep burcunda ilerliyor olacak güne biraz huzursuz ve gergin başlayabilirsiniz, sizi endişelendiren ve aklınıza takılan şeyler olabilir. Gün genelini daha sessiz ve içinize kapalı geçirebilirsiniz akşam saatleri ise harika etkiler içeriyor olacak. Akşamüzeri saatlerinden başlayarak Ayın Jüpiter gezegeni ile yakın teması söz konusu olacak sanki evrenin kapıları bize açılacak, bilmemiz gereken şeyler bize gelecek ve kaynağa bağlanacağız. Bu saatleri, dua, meditasyon ve olumlamalar ile geçirebilirsiniz. Olmasını istediğiniz şeyleri hesaplamalar yapmadan dileyin, düşünün ve olacağından emin olun. Her tür şifa çalışmasının da etkili olacağı bir gecede olacağız.

Perşembe gününe rüyalarımızın etkisinde uyanabiliriz yine derin hisler içinde ve sezgilerimizin kuvvetli olacağı bir günde olacağız. Ayın Yay burcuna geçeceği 16:00 sularından sonra ise enerjimiz yükselecek ve hareketleniyor olacağız. İkili ilişkiler bugünün dikkat isteyen konuları arasında, bazı kırgınlıklar ve tartışmalar yaşanabilir bugün o yüzden hırslarınıza yenik düşmeyin ve geri alamayacağınız laflar söylemeyin. Ay akşam saatlerinde Mars ile yakınlaşıyor olacak o yüzden biraz kazalara, tartışmalara açık etkiler var dikkatli olun.

Cuma günü haftanın en dikkatli olmamız gereken günü olacak, Ayın Mars ile kavuşumu etkin olduğundan bugün aceleci davranmaktan, bir anda sinirlenip tartışmalara girmekten kaçınmak lazım, önemli görüşmelerinizi bugüne koymamaya dikkat edin. Enerjinizi sportif aktivitelerle ve yürüyüşle atmayı deneyin.

Hareketli bir haftasonunda olacağız, cumartesi günü yerimizde duramayıp bir yerlere gitmek, seyahat etmek ve biraz bulunduğumuz alandan uzaklaşmak isteyeceğiz.

Pazar günü ise biraz daha ağırlaşıyor ve kendimizi sorumluluklarımıza, ev işlerine veriyor olacağız. Her türlü tamirat, tadilat ve evle ilgili konular bugün aktif olacak.

Güzel bir hafta geçirmenizi dilerim, haftaya görüşmek üzere sevgiler…

Astrolog Güliz Kına

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.