Kendiniz ve Evrenimiz için Meleklerimizle Arınma

0 8.899

Merhabalar, Sevgili Canlar,

Evrenimiz için Arınma…

Yüce Allah’ım izninle; Lütfen Sevgili Başmelek Mikail, Sevgili Başmelek Zadkiel, Sevgili  meleklerim, Bana, aileme, sevdiklerime  Evrenimiz’e ve  Ülkemize  (Yaşadığımız evreni gözünüzde canlandırın veya vizyonlayın.) pırıl, pırıl  parlayan “O” saf, tertemiz olan Işığınızla ve enerjinizle kalkan olmanızı ve hepimizin aydınlanmasını, sevgiyi, hoşgörüyü, barışı, kardeşliği “BİR” olduğumuzu bilmemizi, anlamamızı ve hissetmemizi sağlamanıza niyet ediyorum.  Ve öyle de oldu. Şükürler olsun. Teşekkürler.

Not: Soluk aldığımız bu Evren’de  kötülükle beslenen enerjiler var. Bunlara izin vermeyin. Onun için de Yüce Allah’ım izninle deyip Sevgili Başmeleklerden Mikail ve Zadkiel’den lütfen şimdi; (Gümüşi mor alevinizle gezegenimizdeki tüm düşük enerjileri sarıp tüm cürufu yakarak temizlendiğini  ve onları sevgimizle evrene gönderdiğimizi hayal edin.) Bu çalışmayı kendiniz içinde şöyle yapabilirsiniz. Gümüşi mor alevi çağırıp sizi sarmaladığını ve tüm düşük titreşimlerden arındığınızı hissedip, vizyonlayabilir yada hayal edebilirsiniz. Bunu gezerken, arabada giderken aklınıza geldikçe yapabilirsiniz. Ve teşekkür edin. (Hafiflediğinizi hissedeceksiniz.)

Ayrıca Sevgili Canlar, bildiğiniz  gibi ağzımızdan çıkan her bir sözün dua olduğunu, bunun için de her bir sözümüze dikkat etmemizin çok önemli olduğunu lütfen hatırlayalım… Kötü söz kötüyü, iyi söz iyiyi çeker. Her kullandığımız olumsuz sözlerle enerjimizi nasıl (maddi ve manevi)  kullandıklarını fark edin. Evrensel Kitabımız Kuran-ı Kerim (Kaf suresi 18.ayet’inde, Yüce Allah’ımız der ki; İnsan hiç bir söz söylemez ki onun yanında (yaptıklarını) gözetleyen, (ve kaydeden) hazır bir “melek” bulunmasın.)

ÖNEMLİ: Düşük (negatif) enerjilere nasıl izin vermezsiniz?

Aklınıza geldikçe şu sözleri  tekrar edebilirsiniz veya unutursanız  bir kağıda yazıp okuyabilirsiniz.

Ben… yani   Adınız… Soyadınız…(söyleyin)

Ruhsal, fiziksel, eterik bedenim, rüyam, auram  dahil olmak üzere , her boyut ve her katmanlarda özgür irademle enerjimin tüm   olumsuz dış enerjiler tarafından kullanılmasına izin VERMİYORUM. Tek ve bir olarak tüm bedenlerimde  BİR olmayı seçiyorum. Hepimiz Öz varlığımız (Yüce Yaradan) sayesinde tek bir bilinç olduğumuzu hatırlayıp uyanalım lütfen ve hep birlikte bir bütün olarak, sevgiyle IŞIK’ta kalarak, tüm canların uyanması niyetimizle…

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Teşekkürlerimizle.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.